img
Tarih:
2024-05-31 09:28:50
İlan No:
#894
m² :
Belirtilmemiş
Krediye Uygun:
Seçim yapınız

Açıklama;

Sanal Ofisleri Kimler Kullanabilir?
Günümüzde sanal ofis kullanımı yaygın bir hale gelmiştir. Bu durumun başlıca sebeplerinden birisi sanal ofislerin kullanımının rahatlığı ve masrafsız olmasıdır. Sanal ofisler, geleneksel ofis algısını ortadan kaldıran yeni bir ofis sistemidir. Fiziki bir çalışma ortamına ihtiyaç duymadan işlerini genellikle sahada yürüten kişilerin tercih ettiği bir çözüm olan sanal ofis sistemi şuanda büyük, orta ölçekli veya şubeleşmeye başlayan firmalarında tercih ettiği bir çözümdür. Muhasebeciler, mühendisler ,avukatlar, tasfiye haline giren şirketler, e-ticaretle uğraşanlar ve daha birçok şirket sahipleri sanal ofis sistemini tercih etmektedir. Sanal ofisler hem ekonomik hem de zahmetsiz bir şekilde hizmet alabilmeniz için tasarlanmıştır ve böylece daha geniş bir kitleye hitap etmeye başlamıştır.
Sanal ofiste, ticaret hayatınızda zorunlu kılınan kanunlar gereğince yasal adres hizmeti de alabilirsiniz. Sanal ofislerimizde yasal adres 1 yıllık sözleşme karşılığında minimum ücretlerle sizi fiziki bir ofisin masraflarından kurtararak ticaret hayatınıza adım atmanızı sağlar.

Ankara prestijin ,Sanal ofislerin bir diğer hizmeti de sizin adınıza gelen resmi evrak, posta ve kargolarınızın tarafımızca teslim alınması ve size Whatsapp veya mail yoluyla gönderilmesidir. Adınıza gelen evrak, posta ve kargolarınız siz alana kadar ofisimizde muhafaza edilir. Prestij Hazır Ve Sanal Ofis Hizmetlerine mutlaka fiyat bilgisi için uğrayın.

Öne Çıkan İlanlar

₺250,0
imag

Ayşe Kaya

Üye kayıt tarihi 3 ay önce
Onaylı Profil
Yorum Yap & Satıcıya Sor 5333059851 5333059851 Profili Göster

Profilin Tamamlanan Satışları:

0

Profile Yapılan Değerlendirmeler:

0


Geri

Anasayfa

Tıkla Ara

Whatsapp Yaz

Soru Sor